Klichurni Kool.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klichurni Kool.

Võlukool!
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Maskiball .

Go down 
+5
Amorina Rosa Orenda
Margaret Jesenia Heining
Carolyn Emily Steward
Jennifer M. Klichurn
Selena Ly Klichurn
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Kyle Caleb Turman

Kyle Caleb Turman


Postituste arv : 56
Join date : 25/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeTeis Sept 06, 2011 4:11 pm

''Ta on mu kaksik vend kelle sees ma elan.'' seletas Kyle ja sai aru, et Aurore ei saa sellest midagi aru, aga otsustas ikka ta reaktsiooni näha.
Tagasi üles Go down
Aurore C. Knight

Aurore C. Knight


Postituste arv : 45
Join date : 27/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeTeis Sept 06, 2011 4:13 pm

Esimese asjana kergitas Aure üllatunult kulmi. Järgmisel hetkel arvas ta, et Kyle üritab tema kulul nalja teha. "Sa räägid päriselt?" küsis ta siis muiates. "On see üldse võimalik?"
Tagasi üles Go down
Kyle Caleb Turman

Kyle Caleb Turman


Postituste arv : 56
Join date : 25/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeTeis Sept 06, 2011 4:24 pm

''On.'' ütles Kyle ''Sesmõttes, et Caleb on tegelikult selline noh... deemon, aga me oleme sõbralikud ja vahete vahel ma tulen ta seest välja.'' seletas Kyle uuesti.
Tagasi üles Go down
Aurore C. Knight

Aurore C. Knight


Postituste arv : 45
Join date : 27/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeTeis Sept 06, 2011 4:29 pm

"Deemon," noogutas Aurore, ta siis polnudki ainuke. See oli tegelikult isegi tore. Ning mingil põhjusel jäi ta ka Kyle'i uskuma. Poiss tundus olevat sõbralik, täpselt nii nagu ta öelnud oli.
Tagasi üles Go down
Kyle Caleb Turman

Kyle Caleb Turman


Postituste arv : 56
Join date : 25/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeTeis Sept 06, 2011 4:29 pm

''Sa oled ka?'' küsis Kyle üllatunult.
Tagasi üles Go down
Aurore C. Knight

Aurore C. Knight


Postituste arv : 45
Join date : 27/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeTeis Sept 06, 2011 4:32 pm

Aurore lõi hetkeks pilgu maha, teadmata kas see küsimus oli hea või halb. "Jah," noogutas tüdruk lõpuks.
Tagasi üles Go down
Kyle Caleb Turman

Kyle Caleb Turman


Postituste arv : 56
Join date : 25/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeTeis Sept 06, 2011 4:33 pm

''Oh, me polegi ainukesed!'' ütles Kyle naeratades.
Tagasi üles Go down
Aurore C. Knight

Aurore C. Knight


Postituste arv : 45
Join date : 27/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeTeis Sept 06, 2011 4:37 pm

"Jah," nõustus Aurore samuti naeratades. "Ja mina arvasin, et mina olen ainuke..," lisas ta, mis ta ennem mõelnud oli. Sellepärast ei teadnud üldse paljud, et ta deemon oli.
Tagasi üles Go down
Kyle Caleb Turman

Kyle Caleb Turman


Postituste arv : 56
Join date : 25/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeTeis Sept 06, 2011 4:39 pm

''Sama siin,'' ütles Kyle ''aga tänu minule ma arvan, et pool kooli juba teab, et midagi on Caleb'i kehaga viga.'' naeris Kyle.
Tagasi üles Go down
Aurore C. Knight

Aurore C. Knight


Postituste arv : 45
Join date : 27/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeTeis Sept 06, 2011 4:43 pm

Aurore muigas poisi sõnade peale. "Sa käid siis nii avalikult tema kehast välja?" küsis tüdruk, kuigi ta polnud kindel et Kyle tema küsimusest aru sai. Ta lihtsalt ei osanud ennast selle koha pealt selgemini väljendada.
Tagasi üles Go down
Kyle Caleb Turman

Kyle Caleb Turman


Postituste arv : 56
Join date : 25/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeTeis Sept 06, 2011 4:44 pm

''Vahepeal ja.'' ütles Kyle ''Siis kui ta mind närvi ajab või mulle mingi tüdruk meeldima hakkab.'' seletas Kyle naerdes ''Ma pean varsti Caleb'i kehasse tagasi minema, sest me ei saa kaua ilma üksteiseta olla.'' ütles Kyle kurvalt ja pani enda käed mugavamalt tüdruku ümber.
Tagasi üles Go down
Aurore C. Knight

Aurore C. Knight


Postituste arv : 45
Join date : 27/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeTeis Sept 06, 2011 4:48 pm

Aurore noogutas taas, ta mõistis. Samas oli veel asju, mida ta oleks tahtnud teada saada, kuid ta ei kavatsenud neid praegu küsida. "Millal sa minema pead?" küsis Aure siis.
Tagasi üles Go down
Kyle Caleb Turman

Kyle Caleb Turman


Postituste arv : 56
Join date : 25/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeTeis Sept 06, 2011 4:49 pm

''Kahe tunni pärast.'' naeris Kyle ''Kui ma sinna ei lähe on Cal ja mina kutu.'' ütles Kyle.
Tagasi üles Go down
Aurore C. Knight

Aurore C. Knight


Postituste arv : 45
Join date : 27/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeTeis Sept 06, 2011 4:52 pm

Aurore vahtis hetke Kyle'i pärani silmi. Poiss oli seda ka tõsiselt mõelnud? "Siis sa ei tohi hiljaks jääda," lausus tüdruk.
Tagasi üles Go down
Kyle Caleb Turman

Kyle Caleb Turman


Postituste arv : 56
Join date : 25/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeTeis Sept 06, 2011 4:57 pm

''Jah.'' nõustus Kyle ja noogutas. ''Aga mis sind siis deemoniks teeb?'' päris Kyle uudishimulikult.
Tagasi üles Go down
Aurore C. Knight

Aurore C. Knight


Postituste arv : 45
Join date : 27/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeTeis Sept 06, 2011 5:01 pm

"Mida sa selle all täpsemalt mõtled?" küsis Aurore huvitatult.
Tagasi üles Go down
Kyle Caleb Turman

Kyle Caleb Turman


Postituste arv : 56
Join date : 25/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeTeis Sept 06, 2011 5:09 pm

''Sa ei näe eriti deemoni moodi välja, ilusam vähemalt.'' ütles Kyle naeratades mesimagusalt.
Tagasi üles Go down
Aurore C. Knight

Aurore C. Knight


Postituste arv : 45
Join date : 27/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeTeis Sept 06, 2011 5:15 pm

"Hm, ma tänan," lausus Aurore naeratades. "Kui deemonid peavad halvad välja nägema, siis ma ei usuks et sinagi üks nendest oled," lisas tüdruk, endiselt naeratades.
Tagasi üles Go down
Kyle Caleb Turman

Kyle Caleb Turman


Postituste arv : 56
Join date : 25/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeTeis Sept 06, 2011 7:11 pm

''Haha, aitäh!'' tänas Kyle tüdrukut ''Miks sa siis deemon oled?'' küsis ta uuesti.
Tagasi üles Go down
Aurore C. Knight

Aurore C. Knight


Postituste arv : 45
Join date : 27/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeKolm Sept 07, 2011 12:10 pm

"Minu ema on samuti deemon," lausus Aurore, arvates et see seletab miks temagi deemon oli. Juba väiksest peale oli tema olnud teistsugune, mitte tavaline inimene. "Ja mõnikord ma vihkan seda," lausus tüdruk, viidates deemoniks olemisele. "Aga enamjaolt on see tulnud kasuks," arvas Kira lõpuks. Ta lihtsalt oligi selline ning ei saanud seda muuta.
Tagasi üles Go down
Kyle Caleb Turman

Kyle Caleb Turman


Postituste arv : 56
Join date : 25/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeKolm Sept 07, 2011 12:13 pm

''Aaaa. Selge.'' ütles Kyle ja vaatas korra Caleb'i poole ja muigas õrnalt.
Tagasi üles Go down
Aurore C. Knight

Aurore C. Knight


Postituste arv : 45
Join date : 27/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeKolm Sept 07, 2011 12:14 pm

"Tema ongi Caleb?" küsis Aure, vaadates poisi poole, keda Kyle hetk tagasi vaadanud oli.
Tagasi üles Go down
Kyle Caleb Turman

Kyle Caleb Turman


Postituste arv : 56
Join date : 25/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeKolm Sept 07, 2011 12:15 pm

''Jah.'' noogutas Kyle ja vaatas Aurore poole.
Tagasi üles Go down
Aurore C. Knight

Aurore C. Knight


Postituste arv : 45
Join date : 27/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeKolm Sept 07, 2011 12:17 pm

"Võinii, te pole eriti sarnased," lausus Aure ning pööras oma pilgu samuti tagasi.
Tagasi üles Go down
Kyle Caleb Turman

Kyle Caleb Turman


Postituste arv : 56
Join date : 25/08/2011

Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitimeKolm Sept 07, 2011 12:18 pm

''Ei ole jah.'' nõustus Kyle naeratades ning puhus enda juuksed silmade eest ära.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Maskiball . - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maskiball .   Maskiball . - Page 2 I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Maskiball .
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tähelepanu ! Uus Maskiball !!! ;D

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Klichurni Kool. :: Teine korrus. :: Suur saal.-
Hüppa: