Klichurni Kool.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klichurni Kool.

Võlukool!
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Koolialguse pidusöök

Go down 
4 posters
AutorTeade
Jennifer M. Klichurn
Admin
Jennifer M. Klichurn


Postituste arv : 47
Join date : 25/08/2011

Koolialguse pidusöök Empty
PostitaminePealkiri: Koolialguse pidusöök   Koolialguse pidusöök I_icon_minitimeReede Aug 26, 2011 2:41 pm

Jennifer läks suurde saali , istus enda kohale , ning jäi õpilasi ootama . Ta vaatas ringi , seal oli 8 pikka lauda , ning terve saal oli ilusasti ära kaunistatud .
Tagasi üles Go down
Selena Ly Klichurn
Admin
Selena Ly Klichurn


Postituste arv : 133
Join date : 25/08/2011
Age : 26

Koolialguse pidusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolialguse pidusöök   Koolialguse pidusöök I_icon_minitimeReede Aug 26, 2011 2:43 pm

''Jou rahvas.'' hõikas Sellu üle saali , kui oli saali sisse sadanud. 'Jah kombeid eriti mul pole.' mõtles Sellu.
Tagasi üles Go down
https://klichurn.forum.co.ee
Jennifer M. Klichurn
Admin
Jennifer M. Klichurn


Postituste arv : 47
Join date : 25/08/2011

Koolialguse pidusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolialguse pidusöök   Koolialguse pidusöök I_icon_minitimeReede Aug 26, 2011 2:45 pm

Jenny vaatas inimest , kes oli saali tulnud . See oli ta õde ,''Tere'' ütles ta .
Tagasi üles Go down
Selena Ly Klichurn
Admin
Selena Ly Klichurn


Postituste arv : 133
Join date : 25/08/2011
Age : 26

Koolialguse pidusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolialguse pidusöök   Koolialguse pidusöök I_icon_minitimeReede Aug 26, 2011 2:47 pm

''Jou õde.'' ütles Selena ja läks istus õe kõrvale toolile.
Tagasi üles Go down
https://klichurn.forum.co.ee
Isis Nigra Nox

Isis Nigra Nox


Postituste arv : 41
Join date : 25/08/2011

Koolialguse pidusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolialguse pidusöök   Koolialguse pidusöök I_icon_minitimeReede Aug 26, 2011 2:47 pm

Isis sammus hiirvaikselt ning hiilivalt nagu alati. Saali ukse juures põrkas keegi temaga kokku, kuid kui tüdruk kärmelt vaatama pöördus kes see olnud oli, oli too juba kadunud. Suundudes veetaltsutajate lauda lehvisid, neiu juustesse seotud sinised lehvid iga ta liigutusega. Jõudes lauani potsatas ta sinna istuma.

Isabella tormas peaaegu amoki joostes saalisuunas olles kindel, et on hiljaks jäänud. Saali ukse juures jooksis ta otsa, ühele tüdrukule kes nägi välja väga tema moodi, kuid jõudmata hakkata, selle üle pead murda tormas ta lauda. Tüdruku ümber keerles jooksmise ajal, ta kerge siidi meenutavast riidest elektri sinine kleit mis ta silmade värvi eriti esile tõstis.

Rubra kõndis rahulikult saali. Ta teadis, et pole hilinenud, ja kui ka oleks, siis see teda ei huvitaks. Mees jõudis saali mille uks juba lahti oli. Direktrissile kergelt noogutades suundus ta tuletaltsutajate lauda ning istus kahe tuttava vahele.
Tagasi üles Go down
Jennifer M. Klichurn
Admin
Jennifer M. Klichurn


Postituste arv : 47
Join date : 25/08/2011

Koolialguse pidusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolialguse pidusöök   Koolialguse pidusöök I_icon_minitimeReede Aug 26, 2011 2:59 pm

Jenny vaatas õpilasi kes tulid saalist sisse , ning ta tervitas neid .
Tagasi üles Go down
Selena Ly Klichurn
Admin
Selena Ly Klichurn


Postituste arv : 133
Join date : 25/08/2011
Age : 26

Koolialguse pidusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolialguse pidusöök   Koolialguse pidusöök I_icon_minitimeReede Aug 26, 2011 3:01 pm

''Sa peaksid kõne pidama Jenny.'' ütles Sellu õde küünarnukiga nügides.
Tagasi üles Go down
https://klichurn.forum.co.ee
Jennifer M. Klichurn
Admin
Jennifer M. Klichurn


Postituste arv : 47
Join date : 25/08/2011

Koolialguse pidusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolialguse pidusöök   Koolialguse pidusöök I_icon_minitimeReede Aug 26, 2011 3:06 pm

''Jamh , ma tean'' ütles Jenny , ning astus kõnepuldi juurde ''Kallid õpilased ja õpetajad , oleme kogunenud siia , et avada meie võlukool . Ma loodan , et teile meeldib siin , ning teil mingeid probleeme ei teki siin . Me olime õega väga rõõmsad, kui meil lubati võlukool asutada ja ma loodan , et see on teile meelepärane. Pärast ootame teid veel enda õega aeda , kus toimub veel üks väike pidu, õpime üksteist tundma ja nii . Kui teil küsimusi on pöörduge minu , või mu õe Selena poole .Soovin teile head kooliaastat . Ning ma annan nüüd sõna enda õele , Selenale''

OT: Ma pole selles üldse hea xD
Tagasi üles Go down
Selena Ly Klichurn
Admin
Selena Ly Klichurn


Postituste arv : 133
Join date : 25/08/2011
Age : 26

Koolialguse pidusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolialguse pidusöök   Koolialguse pidusöök I_icon_minitimeReede Aug 26, 2011 3:09 pm

''Hei kõigile. Nii siis see kool on siis võlukool, ma usun, et kõik on aru saanud juba. Ma loodan, et teile meeldib siin ja kõik on teile meelepärane. Jamasi ma usun, et te endale kaela eriti ei kisu ja me Jenniferiga ei pea siis nendega tegelema. Olge tublid ja lahedad siis ja ma lisan siis, et ootame teid aeda pisikele tuttvumis õhtule. Toredat kooliaastat teile.'' ütles Selena.
Tagasi üles Go down
https://klichurn.forum.co.ee
Andrew James Bettley

Andrew James Bettley


Postituste arv : 56
Join date : 26/08/2011

Koolialguse pidusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolialguse pidusöök   Koolialguse pidusöök I_icon_minitimeReede Aug 26, 2011 3:42 pm

Andrew kõndis saali ja istus siis lauda kus olid direktorid ja tervitas neid naeratusega.

Kyle jooksis saali ja istus siis inimestega ühte lauda, sest ta ei teadnud kus tema laud oli.

Jake sisenes saali ja istus direktoritega ühte lauda ning tervitas neid.

Carol jalutas rahulikult saali enda punase kleidiga ning istus siis kõigiga ühte lauda.
Tagasi üles Go down
Selena Ly Klichurn
Admin
Selena Ly Klichurn


Postituste arv : 133
Join date : 25/08/2011
Age : 26

Koolialguse pidusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolialguse pidusöök   Koolialguse pidusöök I_icon_minitimeReede Aug 26, 2011 3:44 pm

''Et ma usun , et võime nüüd aeda liikuma hakata. Või mis?'' küsis Selena kõigilt.
Tagasi üles Go down
https://klichurn.forum.co.ee
Jennifer M. Klichurn
Admin
Jennifer M. Klichurn


Postituste arv : 47
Join date : 25/08/2011

Koolialguse pidusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolialguse pidusöök   Koolialguse pidusöök I_icon_minitimeReede Aug 26, 2011 3:48 pm

''Ja söömine?'' küsis Jenny Selenalt
Tagasi üles Go down
Selena Ly Klichurn
Admin
Selena Ly Klichurn


Postituste arv : 133
Join date : 25/08/2011
Age : 26

Koolialguse pidusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolialguse pidusöök   Koolialguse pidusöök I_icon_minitimeReede Aug 26, 2011 3:49 pm

''Ma ei söö, aga need kes soovivad ja söövad, on aias väike laud söögiga.'' ütles Selena.
Tagasi üles Go down
https://klichurn.forum.co.ee
Andrew James Bettley

Andrew James Bettley


Postituste arv : 56
Join date : 26/08/2011

Koolialguse pidusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolialguse pidusöök   Koolialguse pidusöök I_icon_minitimeReede Aug 26, 2011 3:50 pm

James noogutas ning tõusis siis püsti, et aeda minna. Seda tegid ka Jake, Carol ja Caleb.
Tagasi üles Go down
Jennifer M. Klichurn
Admin
Jennifer M. Klichurn


Postituste arv : 47
Join date : 25/08/2011

Koolialguse pidusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolialguse pidusöök   Koolialguse pidusöök I_icon_minitimeReede Aug 26, 2011 3:52 pm

''Olgu'' ütles Jenny , ning hakkas aia poole liikuma .
Tagasi üles Go down
Selena Ly Klichurn
Admin
Selena Ly Klichurn


Postituste arv : 133
Join date : 25/08/2011
Age : 26

Koolialguse pidusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolialguse pidusöök   Koolialguse pidusöök I_icon_minitimeReede Aug 26, 2011 3:53 pm

Selena liikus Jenny'le järele, võttes kaasa klaasi verega, mida ta jõi.
Tagasi üles Go down
https://klichurn.forum.co.ee
Sponsored content





Koolialguse pidusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolialguse pidusöök   Koolialguse pidusöök I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Koolialguse pidusöök
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Klichurni Kool. :: Teine korrus. :: Suur saal.-
Hüppa: